Změna bohoslužeb ve Svoru v květnu

V měsíci květnu budou ve Svoru mše svaté slouženy mimořádně 1. a 3. neděli v měsíci, tedy: neděle 7. 5. od 7:30. A neděle 21. 5. od 7:30. V měsíci červnu opět podle pořádku 2. a 4. neděli v měsíci. P. Rudolf Repka

Svatovavřinecká pouť na Práchni

Bratři a sestry, v neděli 7. srpna v 15:00 proběhla svatovavřinecká pouť ve farním kostele na Práchni. Hlavním celebrantem byl J.M. can. Mgr. Rudolf Repka. Mše svaté se účastnili bratři a sestry z Německa a i díky nim byl kostel zcela - číst dále -

Zemřel P. Stanislav Bečička

V pátek 8. července 2016 ve večerních hodinách zemřel J.M. can. Stanislav Bečička, OP, osobní děkan, emeritní farář v Kamenickém Šenově a emeritní kanovník Katedrální kapituly u sv. Štěpána v Litoměřicích. Stanislav Bečička se narodil 4. února 1926 - číst dále -

Lindava – pouť ke svatému Petru a Pavlu.

V neděli 26. června 2016 od 15:00 hodin v kostele  svatého Petra a Pavla v Lindavě se koná každoroční poutní mše svatá. Letos poprvé doprovázená: Kytlickým chrámovým sborem. Přijmete srdečné pozvání