6. ročník – 2012/2013

UniForma cyklo výlet červen 2013 KLIKNI NA NADPIS

V neděli odpoledne jsme doprovodili Marušku a Nikolase Do Krompachu a pak jsme pokračovali na přehradu Naděje, hrad Milštejn a přes Rousínov jsme se vrátili do Cvikova. Najeli jsme cca 27 km.

jízda králů 2013 KLIKNI NA NADPIS

Letos to byla blesková návštěva. Počasí vyšlo. Vrátili jsme se nadšení.

Farní Univerzita – Ledopády duben 2013 KLIKNI NA NADPIS

Tento druhý výlet do Kyjova u Krásné lípy jsme prožili se dvěma německými turisty, kterým jsme pomáhali přes mnohé překážky.

Velikonoce fara Cvikov 2013 KLIKNI NA NADPIS

Z Velikonoc máme málo fotografií. To hlavní jsme natočili kamerou, aby děti měly památku ve filmu. O Velikonocích totiž přijalo křest devět katechumenů.

Farní Univerzita ledopády březen 2013 KLIKNI NA NADPIS

Ledopády se musí vidět na vlastní oči. Ale i fotografie potěší. Uznejte sami.

Farní Univerzita – Doksany stavba kulis k filmu Tři mušketýři únor 2013 KLIKNI NA NADPIS

V Doksanech jsme již viděli natáčení pohádky O pokladech. Nyní jsme byli svědky stavby kulis k filmu Tři mušketýři.

Silvestr fara Cvikov 31. 12. 2012KLIKNI NA NADPIS

Silvestrovské večery na faře ve Cvikově jsou již tradicí. Spousta soutěží, zábavy, her, diskotéka apod.

Víkend s nultou hodinou Grabštejn říjen2012 KLIKNI NA NADPIS

Na Grabštejně jsme letos byli dlouho. Přijeli jsme o krásném podzimu a vraceli jsme se v zimě. Tak se za tři dny změnilo počasí. Podívejte se.

Cvikováci na diecézku v Ústí nad Labem listopad 2012 KLIKNI NA NADPIS

Diecézní setkání mládeže v Ústí nad Labem jsme si zpestřili návštěvou Větruše.

Vencavíkend – moštování jablek Cvikov září 2012 KLIKNI NA NADPIS

Vencavíkend je už také tradicí. Každoročně moštujeme jablka a pečeme hostie podle starobylé metody.

Cvikováci na výletě – Vranov nad Dyjí – Bítov 1. 9. 2012 KLIKNI NA NADPIS

Dvacáté výročí založení Antiochie jsme obohatili o návštěvu zámku Vranov nad Dyjí, kde se točila pohádka Nesmrtelná teta a také jsme navštívili hrad Bítov.