Pouť kmotrů a kmotřenců – Jablonné a Petrovice

Dobrý den, ahoj. Dne 17. září vás opět srdečně zveme na pouť kmotrů a kmotřenců spojenou s divadelním festiválkem pro petrovický kostel. Poutní mše svatá bude sloužena od 10:00 v bazilice v Jablonném v Podještědí, od 14:00 začíná program v kostele Nejsvětější Trojice v nedalekých Petrovicích. Můžete se těšit na nový muzikál ze Schkoly v Hartau, vystoupení sester Raichových, promítání dokumentárních filmů Patricka Weissiga, čajovnu v teepee, výtvarnou dílnu Markéty Váchalové Vojtíškové a

premiéru nového českoněmeckého komunitního divadla Mezi námi/Zwischen uns.

Dobrovolné vstupné z festiválku bude použito na opravy kostela.

Kdo by chtěl festiválek podpořit i jinak než vlastní účastí, může přijít 10.9. od 14 do cca 17 hodin pomoci s úklidem kostela. Úklidové náčiní s sebou.

Na všechny se těšíme !!!

Za Centrum svaté Zdislavy

Karel Spal

P. Pavel Maria Mayer OP